Piłkarze „Stalówki” mają zagrać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Trener drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, Paweł Wtorek, szykuje kolejną ciekawą imprezę. Tym razem z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której kolejny finał zaplanowany jest 12 stycznia.

Wtorek razem z grupą przyjaciół organizował ostatnio turniej Maraton Cup na boisku Orlik przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Stalowej Woli, który wygrali piłkarze „Stalówki”, w finale pokonując czwartoligową Pogoń Leżajsk. Podczas imprezy przeprowadzona została zbiórka pieniężna na zakup potrzebnych produktów dla stalowowolskiego Domu Dziecka, dorzucili się też sponsorzy. Wkrótce ma dojść do podobnej charytatywnej imprezy.

– Chcemy zagrać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, myślimy o organizacji meczu, w którym pierwszy zespół Stali Stalowa Wola zmierzyłby się z reprezentacją naszego regionu, złożoną z piłkarzy z klasy okręgowej i niższych lig, a jej trenerem mógłby zostać Piotr Brzeziński. Jesteśmy na razie na początku organizacji tego meczu, ale myślę, że dojdzie on do skutku, powinno udać się w najbliższym czasie wszystko pozałatwiać.

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni