Piłkarska środa! Emocje z udziałem naszych drużyn

W środę 11 listopada nie zabraknie wielkich emocji z udziałem naszych drużyn. Swoje mecze rozegrają piłkarze Stali Stalowa Wola, rezerw naszego klubu, a także zespół trampkarzy starszych.

Od godz. 11:00 nasłuchiwać będziemy wieści z Tarnowa, gdzie w pierwszym barażowym pojedynku o awans do CLJ U-15 zagrają trampkarze starsi. Wszyscy wierzymy, że nasi młodzi zawodnicy do Stalowej Woli wrócą z dobrym wynikiem. Więcej o tym meczu przeczytać można TUTAJ.

O godz.13:00 ostatni mecz rundy jesiennej IV ligi w Jarosławiu z miejscowym JKS zagrają nasze rezerwy. Również liczymy na dobry występ zielono-czarnych.

Pierwsza drużyna Stali Stalowa Wola w ramach 19. kolejki III ligi o godz. 14:00 rozpocznie swój mecz z Orlętami Spomlek Radzyń Podlaski. Zespół prowadzony przez Jaromira Wieprzęcia w ostatniej kolejce przegrał 0:1 z wiceliderem, Sokołem Sieniawa. Teraz przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną, który w tabeli zajmuje czternaste miejsce.

Orlęta do tej pory zgromadziły osiemnaście punktów i legitymują się bilansem 5-3-9. Na wyjeździe drużyna z Radzynia Podlaskiego zwyciężyła jednak tylko w jednym meczu. Dwa zremisowała oraz poniosła cztery porażki. Zielono-czarni na swoim końce mają 26 punktów i zajmują ósme miejsce.

Wszystkie środowe spotkania naszych drużyn ze względu na obostrzenia, niestety rozegrane zostaną bez udziału publiczności. Mamy jednak nadzieję, że nasi zawodnicy dostarczą sporo radości kibicom zielono-czarnych.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni