Pierwszy trening Stalówki.

Dzisiaj o godz. 14:00 odbył się pierwszy trening piłkarzy Stali po przerwie świątecznej. Zawodnicy spotkali się na stadionie przy ul. Hutniczej. Tu odbyło się obowiązkowe ważenie, następnie truchtem udali się na orlik. Po kilku ćwiczeniach ogólnorozwojowych odbyły się zajęcia z piłkami. Na jutro zaplanowano trening w hali.
W Stalowej Woli nie pojawił się na razie żaden nowy zawodnik. Z drużyną trenowało natomiast kilku juniorów, m.in. Kowal i Argasiński. Bez pełnego obciążenia trenował Popielarz, który wraca do zdrowia po kontuzji. Z powodu urazu kolana nie trenował Komada. Zabrakło również Getingera. Dzisiaj miał on zabieg związany z grozną kontuzją kostki, której zawodnik doznał w meczu o PP z Puszczą w Niepołomicach (2011 r.). Na przeziębienie natomiast narzekał Majowicz. Rehabilitację po rekonstrukcji wiązadeł przechodzi Demusiak, który wróci do gry najwcześniej w maju.
Od dziś z trenerem Kalitą współpracował będzie Jaromir Wieprzęć, trener najstarszych grup młodzieżowych oraz drugiej drużyny Stali.
W okresie przygotowawczym nasz zespół trenował będzie na obiektach MOSiR oraz orlikach. W lutym zaplanowano obóz dochodzeniowy, podczas którego zajęcia odbywać się będą dwa razy dziennie. Pierwszy sparing Stal rozegra 30 stycznia. Mecz z JKS-em Jarosław odbędzie się prawdopodobnie w Rzeszowie.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni