Pierwszy trening Stali.

Po kilku tygodniach przerwy w poniedziałkowy wieczór do treningów wrócili drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola. Zespół trenował na pełnowymiarowym boisku sztucznym. Trener Rafał Wójcik pierwszego dnia zaaplikował lekkie zajęcia i jak sam podkreśla z każdym kolejnym dniem intensywność będzie coraz większa. We wtorek zielono-czarni mają zaplanowane badania wydolnościowe.
– Zawodnicy podczas przerwy mieli rozpisane indywidualne plany treningowe. Wszystko zależało od tego, czy musieli dodatkowo leczyć drobne urazy. Codziennie dostawałem informacje, jak pracują i jestem zadowolony z profesjonalnego podejścia do zleconych treningów – mówi Rafał Wójcik.

Ze Stalą trenowali testowani zawodnicy: Michał Mokrzycki -defensywny pomocnik Korony Kielce, bramkarz Dorian Frątczak, 19-latek z Hutnika Nowa Huta Kraków był już latem przymierzany do gry przy Hutniczej, Patryk Rosoliński z Mazura Ełk oraz Kacper Śpiewak z drużyny juniorów Stalówki.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni