Pierwszy trening Stali.

Dzisiaj o godzinie 13:00 odbył się pierwszy trening Stalówki w tym roku. Zespół trenował na stadionie przy ul. Hutniczej. Na zajęciach zabrakło m.in. Dawida Pigana, który jest chory oraz Kamila Samołyka, który leczy kontuzję. Na drobne kłopoty ze zdrowiem narzeka również Michał Bogacz. Został zwolniony z zajęć ale powinien szybko dołączyć do drużyny. Nieobecny był również Łukasz Sekulski, który otrzymał zgodę Klubu na przejście badań medycznych w ekstraklasowym Ruchu Chorzów.
Działacze obu klubów prowadzą rozmowy na temat ewentualnego transferu zawodnika. Dzisiaj pojawił się w Stalowej Woli przedstawiciel „Niebieskich”.

Na treningu było natomiast trzech nowych zawodników.
-To dwóch młodzieżowców i jeden zawodnik, który nie jest już młodzieżowcem – mówi Jaromir Wieprzęć.
– Dwaj pomocnicy oraz obrońca. Jeden z graczy jest z Ukrainy, sam się do nas zgłosił. Inny grał w Tomasovii Tomaszów Lubelski. Zagrają w naszym sparingu w tę sobotę z Górnikiem w Łęcznej i zobaczymy, jakie prezentują umiejętności, czy dalej będą z nami jeszcze trenować. Byłby już na naszym środowym treningu też Filip Drozd, napastnik ze Stali Kraśnik, ale jest chory i przyjedzie w poniedziałek. Na naszych zajęciach mogą pojawić się jeszcze młodzieżowcy z Dębicy i Leżajska.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni