Pierwszy sparing Stali.

Dzisiaj-piątek 24.01. nasz zespół rozegra pierwszy w tym roku sparing. Mecz z Pogonią Leżajsk, której trenerem jest Krystian Lebioda, odbędzie się na sztucznym boisku w Woli Chorzelowskiej. Początek spotkania o godzinie 19:00.
Trener Paweł Wtorek nie będzie mógł skorzystać z kilku podstawowych zawodników Stalówki. Po drobnych urazach są Fabianowski i Kantor, którzy trenują normalnie z zespołem, jednak jeszcze za wcześnie na ich występ w meczu. Zabraknie również Kachniarza i Czarnego, którzy zostali zwolnieni z powodów osobistych.
Do Chorzelowa pojadą natomiast Mistrzyk i Sacha. Trener da również szansę naszym młodym wychowankom. Na boisku zobaczymy m.in. Sołka, Kwiatkowskiego, Marcina Tura, Kloca, Wnuka, Wisłockiego.
Stalówce życzymy powodzenia i pierwszej wygranej w nowym roku.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni