Pierwszy mecz sezonu 2015/2016.

Szanowni Kibice, przed Nami moment na który czekaliśmy z niecierpliwością kilka długich tygodni. Już jutro startują rozgrywki o mistrzostwo II Ligi.
Stal Stalowa Wola na inaugurację sezonu 2015/2016 podejmować będzie na własnym stadionie Nadwiślan Góra. Spotkanie zaplanowano na sobotę-01.08. godzina 18:00. Mecz poprowadzi sędzia Zając Marcin z Sosnowca.
Kasy biletowe otwarte będą od godziny 16:45. Wszystkich sympatyków prosimy o przybycie na mecz minimum 30 minut wcześniej aby uniknąć kolejek i wejść na obiekt przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Dla Kibiców, którzy będą chcieli zakupić karnet otwarta zostanie osobna kasa.

Ceny biletów na to spotkanie:
Z kartą -10 zł ;
Bez karty- 15 zł;
Kobiety – 5 zł;
Dzieci 7-14 lat – 5 zł;
Kobiety i dzieci bez karty : 5 zł.

Cena karnetu : 80 zł.

Karnet można zakupić TYLKO Z KARTĄ KIBICA !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na stadion MOSiR w Stalowej Woli przy ul. Hutniczej 14.
W sezonie 2014/2015 pierwsze spotkanie z Nadwiślanem wygraliśmy 2-1 po dwóch bramkach Łukasza Sekulskiego, natomiast w rundzie wiosennej przegraliśmy 0-1. Zespół z Góry ubiegły sezon zakończył na dziesiątej pozycji w tabeli z dorobkiem 45 punktów. Kadra zespołu Nadwiślana przeszła latem rewolucję. Zawodników z poprzedniego sezonu możemy zauważyć jedynie w linii pomocy. Podobnie jak Stal, drużyna Nadwiślana straciła swojego najlepszego strzelca z ubiegłego roku – Adama Setle (strzelca 16 goli w sezonie 2014/15), który odszedł na roczne wypożyczenie do Ruchu Chorzów.
Nasi najbliżsi rywale zmierzyli się we wtorek w Pucharze Polski z beniaminkiem ekstraklasy-Zagłębiem Lubin. Nadwiślan przegrał ten mecz 3-0 i zakończył przygodę z pucharem.
Ze Stali odeszli m.in. Wołoszyn, Kałat, Michałek, Kovacevic, Żmuda, Argasiński, Tur oraz filar defensywy Czarny i król strzelców II ligi Sekulski.
W nadchodzącym sezonie Nasz Klub reprezentować będą nowi zawodnicy : Zacharski, Jagiełło, Jabłoński, Wawrzyński, Przezak, Kołodziej.
Naszej drużynie życzymy szczęścia i zwycięstwa w tym meczu.

Internetowa relacja na żywo z tego meczu :

http://www.lajfy.com/match/index/date/2015-08-01/id/151040

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni