Pierwszy mecz przełożony.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że na posiedzeniu w dniu 22 lipca 2014 r., Zarząd PZPN przyjął uchwałę w sprawie przyjęcia do wiadomości Uchwały nr 10/Z/ 2014 z dnia 17 lipca 2014 Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie wyrażenia zgody na połączenie Stowarzyszenia Miejski Klub Sportowy „Limanovia” w Limanowej z sekcją piłki nożnej SKF KS „Kolejarz” Stróże
W związku z powyższym, w terminarzu rozgrywek o mistrzostwo II ligi w sezonie 2014/2015 w pozycji oznaczonej jako „Kolejarz Stróże” należy uwzględnić udział w rozgrywkach klubu „Limanovia Limanowa”.
W związku z wystąpieniem klubu Stal Stalowa Wola o zmianę gospodarza meczu 1 kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi w sezonie 2014/2015, po otrzymaniu zgody przeciwnika, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyraża zgodę na zmianę gospodarza meczu między drużynami Stal Stalowa Wola – Limanovia Limanowa.

W związku z powyższym, w ramach 1 kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi w sezonie 2014/2015 zostanie rozegrany mecz między drużynami Limanovia Limanowa – Stal Stalowa Wola.

Mecz zostanie rozegrany w dniu 03 sierpnia 2014 r. (niedziela) o godz. 17.00.

Odpowiednio, w rundzie rewanżowej zostanie rozegrany mecz między drużynami Stal Stalowa Wola – Limanovia Limanowa.

Jednocześnie klub Stal informuje iż mecz ten odbędzie się bez udziału kibiców gości. W związku z tym, nie będzie organizowanego wyjazdu dla kibiców Stali na to spotkanie.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni