Pierwsze transfery w Stali.

Michał Michałek i Krystian Wrona są pierwszymi zawodnikami , którzy podpisali kontrakty ze Stalą. Piłkarze trenowali w Stalowej Woli już w zeszłym tygodniu. Spisali się oni bardzo pozytywnie podczas sobotniej gry wewnętrznej i przekonali do siebie sztab szkoleniowy Stalówki.
Michał Michałek to wychowanek Hetmana Włoszczowa. Jest 24 letnim pomocnikiem, mierzy 176 cm wzrostu. Ma na koncie występy m.in. w Bałtyku Gdynia, Stali Mielec, rezerwach Korony Kielce,.
Krystian Wrona jest wychowankiem MKS Kańczuga. Urodził się w 1993 roku i w minionym sezonie grał w Sokole Sieniawa. W przeszłości był również piłkarzem mieleckiej Stali. Mierzy 184 centymetry wzrostu, a jego nominalną pozycją na boisku jest środek defensywy.
Witamy w Stali, życzymy powodzenia i sukcesów.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni