Paweł Wtorek-” Nagrodę dedykuję zawodnikom”.

Paweł Wtorek został najpopularniejszym trenerem w 20. Plebiscycie „Echa Dnia” w powiatach stalowowolskim i niżańskim. Młody i bardzo zdolny szkoleniowiec drugoligowego zespołu piłkarzy Stali Stalowa Wola został doceniony przez naszych czytelników i plebiscytową kapitułę.

Po przyjściu trenera Wtorka z przeżywającej kłopoty drużyny „Stalówka” stała się jedną z czołowych ekip w drugiej lidze. Paweł szybko znalazł wspólny język z zawodnikami, w stalowowolskim zespole panuje świetna atmosfera. Piłkarze chwalą trenera za jego fachowość i podejście do pracy.

DEDYKACJA DLA ZAWODNIKÓW

34-letni Wtorek kieruje Stalą od kwietnia ubiegłego roku, po rozgrywkach jesiennych obecnego sezonu nasz zespół zajmuje wysokie, czwarte miejsce w drugoligowej tabeli. Choć jeśli chodzi o finanse, to w piłkarskiej spółce ze Stalowej Woli nie jest lekko, piłkarze nie mają „kokosów”. Szkoleniowiec „Stalówki” może być dumny z wyników swojego zespołu, a wyróżnienie w plebiscycie „Echa Dnia” jest dla niego wyjątkowe, bo nigdy nie zajął wcześniej w plebiscytach pierwszego miejsca.

– Cieszę się, a ta nagroda należy się przede wszystkim zawodnikom, którzy wykonali ciężką pracę. A ja teraz tak naprawdę spijam śmietankę i im tę nagrodę dedykuję – komentuje jak zwykle skromnie trener Stali.

– Byłem wcześniej na różnych plebiscytach, ale pierwszy nie byłem nigdy, jest mi więc podwójnie miło. Cieszymy się wraz z piłkarzami z tych wyróżnień (laureatami plebiscytu „Echa Dnia” zostali także Tomasz Wietecha, Damian Juda i Mateusz Argasiński – -przyp. ARKA) i ruszamy do dalszej pracy przed rundą wiosenną. Jak oceniam opinie, że jestem jednym z najzdolniejszych piłkarskich trenerów nie tylko na Podkarpaciu? To są takie gazetowe opowieści, ja jestem trenerem, który musi się jeszcze bardzo dużo uczyć.

POWTARZA TO CHŁOPAKOM

Dla szkoleniowca „Stalówki” najważniejsze będzie w rundzie wiosennej zapewnienie sobie przez stalowowolską drużynę miejsca w pierwszej ósemce w tabeli na koniec sezonu, dające utrzymanie w drugiej lidze.

– Życzę zawodnikom przede wszystkim tego, żeby omijały ich kontuzje, chciałbym też, żeby każdy nasz mecz to było widowisko i to chłopakom powtarzam – mówi Paweł.

– Bardzo fajnie, że w dziesiątce plebiscytu „Echa Dnia” znaleźli się piłkarze Stali, Tomek Wietecha wraca po latach do grona laureatów, a dla Mateusza Argasińskiego to debiut. To tylko cieszy, że taki młody chłopak zaistniał w naszym zespole i oby się rozwijał tak jak do tej pory. Ja wyróżnieniem dla siebie w plebiscycie jestem zaskoczony, bo wielu jest trenerów z dużo większym doświadczeniem ode mnie i którzy zrobili znacznie więcej niż ja. Dlatego ta nagroda dla mnie to uważam że jest trochę na wyrost…

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni