Paweł Wtorek nadal w Stali.

Po zremisowanym, sobotnim meczu z Olimpią Zambrów (0:0) z funkcji trenera Stalówki zrezygnował Paweł Wtorek.

 – Jak ważny był dla nas mecz z Olimpią to każdy śledzący tabelę i wyniki wiedział, było to mecz arcyważny, niestety nie podołaliśmy, zremisowaliśmy, jest to nasza porażka, nie oszukujmy się, w takich meczach musimy zdobywać komplet punktów. Remis trzeba przyjąć jak porażkę, ja już tydzień temu powiedziałem prezesowi Szymańskiemu, że to jest dla mnie mecz prawdy, tylko zwycięstwo gwarantowało, że nadal będę trenerem. Moja przygoda ze Stalą się kończy, oddałem jej całe serce, cały prywatny czas, poświęciłem jej wszystko i myślę że potrzebny jest tej drużynie wstrząs i zmiana. I najlepszą zmianą będzie zmiana trenera, wierzę w to, że się podniesiemy i w tej drugiej lidze się utrzymamy. Zgłaszałem zarządowi to wszystko tydzień wcześniej, zarząd miał czas na przygotowanie innego rozwiązania. Temat jest zamknięty, jest to moja definitywna decyzja. Zarząd o tym wie.

Odpowiedź zarządu również była jasna:

-Trener był rozczarowany i „zagrzany” po meczu. Nadal ma ważną umowę, dla mnie nie ma tematu zmiany trenera, nie rozważamy w ogóle takiej opcji. Trener mówił, że z Olimpią będzie mecz prawdy i ten mecz pokazał, że drużyna jest słaba. To nie ja rozczarowałem trenera tylko piłkarze i oni będą z nim rozmawiać. Ale nie tragizujmy, nie przegraliśmy meczu, tylko zremisowaliśmy-powiedział Mariusz Szymański.

Dzisiaj szkoleniowiec wycofał się ze swojej decyzji i postanowił, że zostaje z zespołem.
Życzymy powodzenia w dalszej pracy.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni