Ostatni mecz Horajeckiego przy Hutniczej.

W dniu dzisiejszym swój ostatni mecz na stadionie przy ulicy Hutniczej 15 rozegrał nasz wychowanek Bartosz Horajecki. Zawodnik oświadczył, że definitywnie rozstaje się z piłką nożną na poziomie zawodowym. Swoją decyzję tłumaczy planami na przyszłość- zmianą miejsca zamieszkania, kontynuowaniem kariery naukowej. Jest to niewątpliwie zaskakująca wiadomość. Ten młody i perspektywiczny zawodnik zapewne miałby przed sobą jeszcze kilkanaście lat gry na wysokim, zawodowym poziomie.
Urodzony w 1991 roku zawodnik swoją przygodę z piłką zaczynał i kończy w Stalowej Woli. Międzyczasie Bartek spędził rok na wypożyczeniu w Unii Nowa Sarzyna. Życzymy mu powodzenia w życiu osobistym i sukcesów zawodowych.

-” Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim ludziom, z którymi miałem przyjemność współpracować przez te wszystkie lata; działaczom, trenerom, kibicom. Przede wszystkim jednak kolegom z drużyny, dzięki którym przeżyłem piękne, niezapomniane chwile. Specjalne słowa chce również skierować w kierunku moich rodziców, bez ich pomocy nie osiągnąłbym tego wszystkiego. Dziękuję i życzę powodzenia Stali- klubowi, który zawsze pozostanie w moim sercu ! „

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni