Orlęta rywalem Stali

W niedzielę w 40. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe rywalizować będą z Orlętami Radzyń Podlaski.

Przed zielono-czarni kolejne spotkanie w III lidze. Tym razem „Stalówka” na wyjeździe będzie rywalizować z zespołem broniącym się przed spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. Orlęta w tabeli zajmują 16. miejsce, a do bezpiecznej pozycji tracą cztery punkty.

Nasz najbliższy przeciwnik do tej pory wygrał 12 meczów, pięć zremisował oraz przegrał 21 spotkań. „U siebie” Orlęta legitymują się bilansem 9-1-8.

Nasze pierwsze spotkanie z tym zespołem odbyło się w 19. kolejce. Zielono-czarni zwyciężyli 2:1. Liczymy, że i tym razem nasz zespół również wywalczy trzy punkty.

Mecz Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Stalowa Wola wola odbędzie się w niedzielę, 6 czerwca. Początek spotkani o godzinie 18:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni