Odrabianie zaległości na koniec rundy

W niedzielę 29 listopada w zaległym meczu 16. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” zmierzy się z ŁKS-em Łagów. Początek spotkania o godzinie 12:30.

Zielono-czarni w ostatnich spotkaniach nabrali wiatru w żagle i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Przed naszą drużyną w tym roku jeszcze tylko jedno spotkania, którego stawką będą ligowe punkty. „Stalówka” na wyjeździe rywalizować będzie z ŁKS-em Łagów. To potyczka zaległa, która odbędzie się w ramach 16. kolejki.

Stal w tabeli zajmuje szóste miejsce i zgromadziła 35 punktów. Ewentualne zwycięstwo w niedzielnej potyczce sprawi, że zielono-czarni rundę zakończyliby na trzecim miejscu, tracąc do lidera Wisły Puławy dziesięć „oczek”.

ŁKS Łagów to zespół, który tabeli III ligi grupy IV plasuje się na pozycji dziesiątej. Piłkarze tego klubu wywalczyli 28 punktów, na co złożyło się osiem zwycięstw i cztery remisy. ŁKS poniósł także siedem porażek. „U siebie” ten zespół pięciokrotnie zwyciężył, raz zremisował i pięciokrotnie musiał uznać wyższość przeciwnika.

Wszyscy mamy nadzieję, że nasza drużyna tę rundę zakończy optymistycznym akcentem i odniesie zwycięstwo. Początek spotkania o godzinie 12:30.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni