Obchody jubileuszu 75 lecia ZKS Stal.

Na dzisiaj zaplanowane są oficjalne uroczystości związane z jubileuszem Zakładowego Klubu Sportowego Stal. Rozpoczną się od mszy świętej o godzinie 16 w kościele Świętego Floriana w Stalowej Woli.

 

Delegacja klubu złoży także wieniec na cmentarzu dla byłych sportowców Stali, a o godzinie 17 zaplanowana jest część oficjalna w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli. Pojawić ma się kilkuset gości związanych przez lata ze „Stalówką”, zaproszeni zostali także przedstawiciele władz samorządowych, związków sportowych, a także ministerstwa sportu. List gratulacyjny przysłał prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

 

W ciągu obecnego roku rozgrywane były młodzieżowe turnieje w ramach 75-lecia klubu, piłkarskie i koszykarskie, są planowane kolejne. Planowana jest też wystawa klubowych pamiątek w hotelu Stal.

 

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni