O punkty z Czarnymi Połaniec

W sobotę 21 maja zielono-czarni zmierzą się z kolejnym rywalem. W 30. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe rywalizować będą z Czarnymi Połaniec.

III-ligowy sezon pomału dobiega końca. W najbliższej kolejce zielono-czarni na wyjeździe rywalizować będą z Czarnymi Połaniec.

To drużyna, która w tabeli zajmuje trzynaste miejsce. Czarni na swoim koncie zgromadzili 31 punktów na co złożyło się osiem zwycięstw i siedem remisów. Drużyna z Połańca zanotowała także czternaście porażek. W meczach „u siebie” nasz najbliższy przeciwnik sześciokrotnie wygrał, trzykrotnie zremisował i pięć razy z boiska zszedł pokonany.

Warto zaznaczyć, że zawodnikiem Czarnych Połaniec jest Adrian Gębalski, aktualny współlider klasyfikacji strzelców, a w przeszłości zawodnik „Stalówki”. Gębalski w tym sezonie strzelił siedemnaście goli.

Z drużyną Czarnych Połaniec Stal rywalizowała już w 13. kolejce. 16 października zielono-czarni zwyciężyli 3:0. Liczymy na to, że i tym razem spotkanie potoczy się po myśli naszej drużyny.

Mecz Czarni Połaniec – Stal Stalowa Wola odbędzie się w sobotę, 21 maja. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni