O pierwsze zwycięstwo.

Rozgrywki ligowe nabierają tempa. Przed Nami 4. kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi. Zielono-czarni kolejny raz wystąpią przed własną publicznością. Po dwóch remisach i porażce w pierwszych meczach tego sezonu, piłkarze Stali powalczą o komplet „oczek”. Tym razem przeciwnikiem Naszego zespołu będzie beniaminek- GKS 1962 Jastrzębie.

Początek sezonu dla „Stalówki” nie jest udany. W trzech meczach podopieczni Janusza Białka zdobyli zalewie dwa punkty, remisując z Gryfem Wejherowo oraz Błękitnymi Stargard i w ostatni weekend wysoko przegrywając u siebie z GKS-em Bełchatów (1:4), w efekcie czego zajmują 16. miejsce w tabeli. Czas na pierwsze zwycięstwo.

Zeespół gości z kolei jest w zupełnie innych nastrojach. Po bardzo dobrym początku sezonu i zdobyciu siedmiu punktów plasuje się na trzecim, premiowanym awansem, miejscu. Na inaugurację GKS rozgromił u siebie spadkowicza z Kluczborka 5:1, następnie wygrał w Wejherowie 0:2. W ostatniej kolejce na własnym boisku bezbramkowo zremisował z Błękitnymi Stargard. Podopieczni Jarosława Skrobacza liczą na podtrzymanie dobrej passy w Stalowej Woli i kolejną zdobycz punktową,

Zespoły rywalizowały ze sobą w ostatnich latach czterokrotnie. Na poziomie I ligi w sezonach 2007/08 i 2008/09. Wszystkie mecze kończyły się wtedy zwycięstwami gospodarzy. Stal wygrywała u siebie 3:0 i 2:0, natomiast w Jastrzębiu padały wyniki 3:2 i 1:0.

Spotkanie przy Hutniczej odbędzie się już za kilka godzin. Początek o 17:00.
Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na ten mecz. Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni