Nowi zawodnicy w Stali.

Trwają przygotowania zespołu do rundy wiosennej. Piłkarze rozegrają dzisiaj(środa-08.02. godz.17:00) mecz kontrolny z Podlasiem Biała Podlaska. W składzie zobaczymy trzech nowych zawodników, którzy wiosną będą reprezentować zielono-czarne barwy.
Pierwszy to Adam Waszkiewicz. 23-letni obrońca jest wychowankiem Huraganu Pisz skąd trafił do Jagiellonii Białystok. Grał w rezerwach Jagiellonii oraz wystąpił w kilkunastu meczach na poziomie ekstraklasy. Wiosnę sezonu 2014/2015 i jesień 2015/2016 spędził na wypożyczeniu w Rakowie Częstochowa. Do Stalowej Woli został pozyskany na zazadzie transferu definitywnego i podpisał półtoraroczny kontrakt.
Kolejnym zawodnikiem jest Dorian Frątczak. 19-letni bramkarz jest wychowankiem Hutnika Kraków. Był również powoływany do kadry reprezentacji Polski U-18 oraz U-19. Dorian był już testowany w Stali latem. Został pozyskany na zasadzie transferu definitywnego, związał się ze Stalą półtorarocznym kontraktem z opcją przedłużenia.
Trzecim piłkarzem, którego pozyskała Stal jest 19-letni Michał Mokrzycki. Wychowanek Sokoła Kolbuszowa Dolna jest pomocnikiem. Jako junior grał m.in. w MKS Kolbuszowa, Stali Rzeszów i Stali Mielec a następnie trafił do Korony Kielce gdzie występował w rezerwach na poziomie III ligi. Zawodnik przeszedł do Stali na zasadzie wypożyczenia z Korony.
Z zespołem trenuje również Kamil Jonkisz, 21-letni pomocnik Podbeskidzia Bielsko-Biała. Trwają rozmowy na temat pozyskania tego zawodnika.
Trener Rafał Wójcik przygląda się również obrońcy-Gracjanowi Komarnickiemu, który jest zawodnikiem Ruchu Chorzów.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni