Nowi piłkarze testowani w Stali.

W tym tygodniu Stalówka testuje nowych zawodników. Na zajęciach pojawił się m.in. obrońca – Daniel Cyzio z ŁKS Łódź. Trener Kalita przygląda się również Mateuszowi Młynarczykowi. Dwudziestolatek jest wychowankiem Sandecji Nowy Sącz. Jego atuty to wiek młodzieżowca i możliwość gry na prawej obronie lub pomocy. Szkoleniowiec Stali twierdzi, że może być dobrym następcą Artura Cebuli, który wrócił do Korony. Z Nowej Sarzyny wrócił na treningi „Stalówki” Michał Mistrzyk. Poza tym w kręgu zainteresowań szkoleniowca naszej drużyny jest między innymi Maciej Kisiel, napastnik z Wigier Suwałki oraz obrońca Przemysław Senderski z Dalinu Myślenice.
Od jutra do zespołu ma dołączyć Damian Juda. Wychowanek Sokoła Nisko wstępnie dogadał się z działaczami Stali co do warunków kontraktu. 25-letni piłkarz występował ostatnio w Unii Nowa Sarzyna. W stalowowolskim zespole grał już w rundzie wiosennej, w sezonie 2004/2005. „Judzik” był już brany pod uwagę przez trenera Mirosława Kalitę przed obecnym sezonem jednak nie zdecydował się ostatecznie na grę w Stali.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni