Nowe koszulki Stalówki na rundę wiosenną sezonu 2020/21

Wraz ze startem rundy rewanżowej nasza drużyna występować będzie w nowych, nawiązujących do barw klubowych kompletach koszulek firmy NIKE – zielonych oraz złotych. Dla naszych bramkarzy przygotowano koszulki w kolorach: pomarańczowym oraz niebieskim.

Z przodu, w centralnym miejscu widnieje napis MIASTO STALOWA WOLA a nad nim dwa herby: klubu oraz miasta. Na rękawach widoczne są reklamy naszych sponsorów: ATS Superior oraz MZK Stalowa Wola.

Nowością jest kołnierzyk, na którym z tyłu widnieje data 1938, nawiązująca oczywiście do roku powstania naszego klubu.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni