Młodzi piłkarze zagrają w turnieju.

Jeden z trenerów piłkarskich grup młodzieżowych w Stali Stalowa Wola, Marek Kusiak, po raz kolejny będzie głównym organizatorem halowego turnieju piłki nożnej „Stalówka Cup”, który zostanie rozegrany 4 stycznia.

W zawodach, które rozegrane zostaną tym razem w hali sportowej Zespołu Szkół w Pysznicy, rywalizować będą zespoły piłkarzy z rocznika 2002. Oprócz dwóch drużyn Stali Stalowa Wola także Siarka Tarnobrzeg, Znicz Pruszków, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Błyskawica Warszawa, Ziomki Rzeszów, Łada Biłgoraj, Górnik Łęczna i Unia Tarnów.

– To będzie już trzecia edycja naszego turnieju – mówi Marek Kusiak. – Szczególne podziękowania należą się dyrektorowi Zespołu Szkół w Pysznicy oraz wójtowi gminy Pysznica.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni