Michał Trąbka: Będziemy zasuwać. Chcemy wrócić z kompletem punktów

Przed naszą „Stalówką” spotkanie z Rozwojem Katowice, który broni się przed spadkiem z II ligi. – Pojedziemy do Katowic, żeby kontynuować zwycięską passę – mówi Michał Trąbka, pomocnik naszej drużyny.

Po ostatnim zwycięstwie 1:0 z Olimpią Elbląg Stal Stalowa Wola ma już komfortową sytuację w tabeli II ligi i może ze spokojem przygotowywać się do kolejnych meczów. Zielono-czarni liczą także na zwycięstwa. – Po zwycięstwie z Olimpią Elbląg mamy już mega przyjemną sytuacje w kwestii utrzymania się w lidze i nie musimy obawiać się spadku. Możemy pograć na większym „luzie”. Nasze zaangażowanie się nie zmieni – damy z siebie sto procent i powalczymy o trzy punkty – mówi nam Michał Trąbka, który w spotkaniu przeciwko drużynie z Elbląga strzelił jedynego gola.

Nasz rywal zajmuje miejsce w  strefie spadkowej i ma trudną sytuację w tabeli. – Rozwój gra z nożem na gardle, jednak dla nas niczego to nie zmienia. Będziemy zasuwać i chcemy wrócić z kompletem punktów – podkreśla Michał.

To już końcówka sezonu ligowego, a dodatkowo ostatnio zawodnicy grają co trzy dni. Zielono-czarni cieszą się, że po porażce w Grudziądzu mogli się szybko odbudować. – Gramy co trzy dni, dla nas jest to najlepsze co może być po nieudanym meczu w Grudziądzu. Mogliśmy się odbić w meczu u siebie, teraz pojedziemy do Katowic, żeby kontynuować zwycięską passę – zaznacza nasz pomocnik.

Do końca sezonu pozostało jeszcze kilka kolejek. – Nigdy nie zakładam sobie indywidualnych celów na sezon. Chcę przede wszystkim grać jak najlepiej z korzyścią dla drużyny, jak i dla mnie osobiście – podsumował Michał Trąbka.

Mecz Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola zaplanowany został na niedzielę, 28 kwietnia. Spotkanie odbędzie się w Katowicach. Początek potyczki o godzinie 16:00.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni