Michał Płonka: Łapiemy kontakt z zespołami wyżej w tabeli

– Łapiemy delikatny oddech i kontakt z zespołami wyżej w tabeli – mówił po meczu w Siedlcach Michał Płonka.

Stal nie traci kontaktu z zespołami, które znajdują się nad strefą spadkową. Bardzo pomogło nam w tym zwycięstwo w Siedlcach. To było bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli – na szczęście wygrane przez naszą drużynę.

Na pewno każdy sobie przed meczem zdawał sprawę, jaki jest on dla nas ważny. Bardzo cieszy zwycięstwo, bo możemy dopisać sobie trzy punkty. Łapiemy delikatny oddech i kontakt z zespołami wyżej w tabeli – mówił po sobotnim spotkaniu Michał Płonka.

Michał na boisku pojawił się w drugiej połowie. Starał się szanować piłkę i rozgrywać akcje zielono-czarnych. – Starałem się bardziej utrzymać piłkę i uspokoić grę, bo było parę takich sytuacji, że była akcja z jednej strony, potem z drugiej – taka czysta gonitwa – skomentował.

Przed Stalą teraz derbowe spotkanie z Resovią Rzeszów, który to mecz zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę o godzinie 13:00. – Miejmy nadzieję, że pójdziemy za ciosem. Nie możemy sobie wybierać meczów, które możemy odpuścić czy zagrać bardziej na luzie. Każde spotkanie jest dla nas ważne. Walczymy o zdobycz punktową w każdym spotkaniu. Czekam też na to, żeby strzelić swojego gola – podsumował Michał Płonka.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni