Mecz z Puszczą w Stalowej Woli.

W nawiązaniu do wystąpienia klubu Puszcza Niepołomice o zmianę gospodarza zawodów, po uzyskaniu zgody klubu Stal Stalowa Wola, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyraża zgodę na zmianę gospodarza meczu 13 kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi w sezonie 2014/2015 między drużynami Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola.

W związku z powyższym, w ramach 13 kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi w sezonie 2014/2015 zostanie rozegrany mecz między drużynami Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice.
Zgodnie z ustaleniami pomiędzy zainteresowanymi klubami, mecz zostanie rozegrany w dniu 18 października 2014 r. (sobota) o godz. 14.00 w Stalowej Woli.
Odpowiednio, gospodarzem meczu rewanżowego, rozgrywanego w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015 będzie klub Puszcza Niepołomice.

Klub z Niepołomic zwrócił się z prośbą do władz Stali o zmianę gospodarza meczu w związku z przebudową stadionu w Niepołomicach.

Na ten mecz nie będą obowiązywać karnety na rundę jesienną. Każdy Kibic powinien zakupić bilet by wejść na obiekt.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni