Mecz w Puławach może zostać przełożony.

Na najbliższy piątek-15.03. zaplanowano spotkanie Wisła Puławy – Stal. Wszystko wskazuje jednak na to, że mecz ten zostanie odwołany. Opady deszczu, śniegu i niskie temperatury spowodowały, że boisko w Puławach pokryte jest śniegiem i lodem. Na dodatek prognozy pogody nie zapowiadają poprawy warunków co uniemożliwia odpowiednie przygotowanie płyty boiska na piątek.
W związku z tym, Klub z Puław zwrócił się do Departamentu Rozgrywek o przełożenie meczu na inny termin. Z PZPN-u nie dotarła jeszcze żadna oficjalna decyzja w tej sprawie. Szczegóły powinny być znane jutro.
W przypadku odwołania piątkowego meczu, szkoleniowiec Stalówki-Mirosław Kalita rozważa rozegranie sparingu z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Lider III ligi lubelsko-podkarpackiej również przełożył pierwszy mecz o punkty z powodu złych warunków do gry. Obecnie trwają poszukiwania boiska na którym może odbyć się mecz kontrolny.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni