Mecz Nadwiślan Góra – Stal w Stalowej Woli.

W związku z wystąpieniem klubu Nadwiślan Góra o zmianę miejsca rozgrania meczu, po otrzymaniu zgody przeciwnika, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyraził zgodę na rozegranie meczu 4 kolejki rozgrywek o Mistrzostwo II ligi w sezonie 2014/2015 między drużynami Nadwiślan Góra – Stal Stalowa Wola na obiekcie MOSiR w Stalowej Woli. Zgodnie z ustaleniami pomiędzy zainteresowanymi klubami gospodarzem meczu pozostaje klub Nadwiślan Góra.
Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę -23.08. o godzinie 17:00 na stadionie przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli. Mecz będzie mogło oglądać 900 osób.
Przedsprzedaż biletów na to spotkanie odbędzie się w czwartek (21.08.) i piątek (22.08) w godzinach 13:00 – 17:00, w budynku MOSiR przy ul. Hutniczej- pokój 114, pierwsze piętro.
W tych samych dniach do odebrania będą akredytacje prasowe.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni