Mateusz Hudzik piłkarzem Stali!

Mateusz Hudzik został nowym piłkarzem Stali Stalowa Wola. 19-nastolatek posiadający status młodzieżowca, występuje na pozycji obrońcy.

Mateusz jest ósmym piłkarzem, który zimą dołączył do naszej „Stalówki”. Urodził się 6 stycznia 2001 roku w Oświęcimiu. Jego nominalna pozycja na boisku to środek obrony. Nowy nabytek zielono-czarnych większość swojej piłkarskiej kariery spędził we włoskich drużynach młodzieżowych.

Występował w Hellas Verona U-17, U-19, a także w IV-ligowym Monterosi FC. W Polsce był zawodnikiem młodzieżowych klubów KS Chełmek Górnik Libiąż i Soła Oświęcim. Jego ostatnim klubem był włoski Hellas Verona. Oprócz gry w wyżej wymienionych drużynach w 2017 roku został powołany na zgrupowanie reprezentacji Polski U-16.

We włoskich zespołach młodzieżowych Mateusz rozegrał 29 meczów, w których strzelił dwa gole. Nowy piłkarz „Stalówki” jest rosłym obrońcą mierzącym ponad 190 cm wzrostu. Umowa została podpisana na 1,5 roku z opcja jej przedłużenia.

Mateusza serdecznie witamy w Stalowej Woli i życzymy mu samych sukcesów oraz wielu udanych występów w zielono-czarnych barwach.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni