Maraton Cup 2014.

Na koniec okresu roztrenowania piłkarze Stali Stalowa Wola zagrają w turnieju Maraton Cup. Turniej rozegrany zostanie w piątek- 05.12. od godziny 16:15 na boisku Orlik przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 imienia Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli.
Podczas imprezy, w której weźmie udział osiem zespołów, trwać będzie zbiórka pieniężna, a uzbierana kwota przeznaczona zostanie na zakup potrzebnych produktów dla stalowowolskiego Domu Dziecka.
Turniej po raz kolejny organizuje Paweł Wtorek wraz z grupą przyjaciół oraz sklepem sportowym Maraton.

Poza zespołem Stalówki w turnieju zagrają: 4 klasy sportowe Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2, Sokół Nisko, Bukowa Jastkowice oraz drużyna MARATON Team. W zespole współorganizatora turnieju nie zabraknie znanych piłkarzy. Na boisku pojawią się m.in. Mieczysław Ożóg, Artur Lebioda, Stanisław Wierzgacz i Paweł Wtorek.
W turnieju na Orliku drużyny walczyć będą podzielone na dwie grupy, po dwie najlepsze ekipy z obu grup awansują do półfinałów. W grupie A rywalizować będą: klasa 1 i klasa 2 z ZSP nr 2 oraz Maraton i Sokół, a w grupie B: klasa 3, klasa 4 z ZSP nr 2, Stal i Bukowa. W drużynie klasy 4 mają wystąpić młodzi piłkarze Stalówki: Mateusz Argasiński, Patryk Tur czy Kamil Samołyk.
W roku 2013 w turnieju triumfowali piłkarze Stalówki, którzy w finale pokonali Pogoń Leżajsk 1:0 a zwycięską bramkę zdobył Wojciech Reiman.
Dla uczestniczących w turnieju drużyn najważniejszy jest szczytny cel i dobra zabawa, ale zapewne nie zabraknie też efektownych zagrań i ładnych bramek.
Dla Kibiców organizatorzy przygotowali m.in. ciepłą grochówkę.
Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na turniej. Sportowych emocji na pewno nie zabraknie. Zachęcamy również do wsparcia zbiórki pieniążków dla stalowowolskiego Domu Dziecka.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni