Łukasz Surma trenerem Stali Stalowa Wola PSA

Łukasz Surma został nowym trenerem Stali Stalowa Wola PSA.
Łukasz Surma to pięciokrotny Reprezentant Polski, rekordzista pod względem występów w historii Ekstraklasy: 559 meczów. Jako trener pracował w Watrze Białka Tatrzańska, Sole Oświęcim, Garbarni Kraków, a ostatnio w Piaście Żmigród. 44 letni szkoleniowiec legitymuje się licencją UEFA Pro i związał się z naszym Klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku.
Serdecznie witamy trenera w naszym Klubie i życzymy wielu sukcesów.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni