Łukasz Konefał i David Hascak opuszczają Stal

20-letni Łukasz Konefał został wypożyczony do końca biezącego roku (31.12.2021), do zajmującego obecnie 5 lokatę w świętokrzyskich rozgrywkach IV ligi, Alitu Ożarów natomiast z 22-letnim Davidem Hascakiem w dniu 27.08 kontrakt został rozwiązany

Łukasz Konefał zadebiutował w bramce Stali Stalowa Wola 8 sierpnia 2018 r broniąc w spotkaniu rundy wstępnej Pucharu Polski z Legionovią Legionowo. W sumie Łukasz strzegł zielono-czarnej barmki w 20 drugoligowych spotkniach oraz 2 meczach pucharowych.

W styczniu 2020 roku Konefał do GKS-u Katowice, a po powrocie z wypożyczenia zasilił szeregi 3-ligowej Wólczanki Wólka Pełkińska, gdzie wystąpił w 18 meczach.

Łukasz – życzymy powodzenia i samych „czystych kont” w nowym zespole.

 

David Hascak do Stalowej Woli trafił w zimowym okresie przygotowawczym 2021 roku. Słowacki piłkarz zadebiutował w pierwszym zespole Stali 27 marca 2021 roku, w wyjazdowym spotkaniu z Wólką w Wólce Pełkińskiej. David Hascak w zielono-czarnych barwach wystąpił w 5 spotkaniach strzelając jedną bramkę.

David – dziękujemy za grę dla Stali i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej. 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni