Łukasz Kacprzycki nowym zawodniiem Stali !

Miło nam poinformować, że nowym piłkarzem Stali Stalowa Wola został Łukasz Kacprzycki.

Nowy zawodnik zielono-czarnych ma 27 lat. Urodził się 29 kwietnia 1994 roku w Kołobrzegu. Na boisku występuje jako pomocnik.

Swoją karierę rozpoczynał w macierzystym klubie Orle Mrzeżyno, skąd trafił do Kotwicy Kołobrzeg, a następnie do Lechii Gdańsk, gdzie reprezentował biało-zielonych w 13 spotkaniach Ekstraklasy.

W 2013 roku Łukasz przeniósł sie do Wisły Płock i poziomie I ligi rozegrał 29 spotkań strzelając jednego gola. Do Stali nasz nowy zawodnik trafił z Puław, gdzie z miejscową Wisłą w sezonie 2020/21 wywalczył awans do eWinner II ligi. Łącznie w drugoligowych spotkaniach Łukasz Kacprzycki wystąpił w 53 meczach.

Łukasz ma też za sobą występ w towarzyskim super meczu Lechia Gdańsk – FC Barcelona rozegranego 30 lipca 2013 roku, w którym miał okazję zagrać przeciw takim piłkarzom jak m.in. Neymar, Alexis Sanchez oraz Messi.

Nasz nowy pomocnik był również systematycznie powoływany do młodzieżowych Reprezentacji Polski, rozgrywając w nich kilkanaście spotkań.

Łukasz Kacprzycki został wypożyczony do Stali do 30 czerwca 2022 roku z opcją transferu definitywnego w przypadku awansu Stalówki do II ligi.

 

Łukasz, witamy w Stalowej Woli i życzymy samych sukcesów oraz wielu strzelonych goli.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni