Lista transferowa Stali.

Zespół Stali Stalowa Wola zakończył okres roztrenowania i zawodnicy udali się na zasłużony urlop. Nie oznacza to jednak, że piłkarze będą odpoczywać przez kilka tygodni. Każdy otrzymał od trenera Rafała Wójcika indywidualną rozpiskę z programem ćwiczeń na okres przerwy zimowej. Drużyna spotka się ponownie i rozpocznie wspólne treningi w połowie stycznia.
Ogłoszono listę zawodników Stali, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu klubu, są to: bramkarz Kamil Chochołowicz, pomocnicy-Radosłąw Adamski i Mateusz Argasiński oraz napastnik- Adam Zawierucha.
Z powodów osobistych zespół opuści Michał Mistrzyk, kóremu dziękujemy za godne reprezentowanie zielono-czarnych barw.
Pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość w Stali Mohameda Essama. Ostateczna decyzja w sprawie tego zawodnika zapadnie w styczniu po wznowieniu treningów.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni