Legionovia-Stal, relacja online.

Za nieco ponad godzinę-16:00 w Legionowie rozpocznie się spotkanie w którym Stalówka zmierzy się z Legionovią.
Wszystkich sympatyków zapraszamy na relację online z tego meczu za pośrednictwem portalu lajfy.com

http://www.lajfy.com/match/index/date/2014-04-12/id/101061

Gospodarze zajmują obecnie 10. lokatę w tabeli ze stratą dwóch punktów do ostatniego bezpiecznego miejsca, które w tym momencie zajmuje beniaminek – Limanovia Limanowa.  W Legionovii najwięcej występów w tym sezonie, a także bramek zaliczył Paweł Tomczyk ze statystykami kolejno 22 występów i 5 bramek. Kolejnymi najskuteczniejszymi w zespole gospodarzy są Szymon Lewicki, Jakub Bojas, Sebastian Janusiński którzy wbili po 4 gole rywalom. Warto wspomnieć, że Lewickiego i Bojasa nie ma już w zespole z Legionowa. 

 W Stali sytuacja strzelecka wygląda zupełnie inaczej. „Stalówka” wykreowała sobie głównego strzelca, którym jest Wojciech Reiman. Zdobył on do tej pory 12 bramek i to właśnie na nim obrońcy Legionovii będą musieli się skupić.  
W pierwszym meczu w Stalowej Woli pomiędzy tymi zespołami padł wynik 2:0 dla Stali, a strzelcem obu bramek w tym meczu był Wojciech Fabianowski.

Potencjalny skład Stali : Wołoszyn, Bartkiewicz, Bogacz, Czarny, Sikorski, Mikołajczak, Reiman, Kachniarz, Argasiński, Fabianowski, Łanucha.
Rezerwowi: Mistrzyk, Sacha, Kantor, Juda, Płonka, Bogacz, Wietecha.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni