Lech II Poznań rywalem „Stalówki”

W 29. kolejce II-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Lecha II Poznań. Przed zielono-czarnymi bardzo ważne spotkanie, w którym liczymy na zwycięstwo naszej drużyny.

Po ostatniej porażce z Garbarnią Kraków sytuacja „Stalówki” w II-ligowej tabeli mocno się skomplikowała. Zielono-czarni szybko będą mieli okazję do rehabilitacji, bowiem już w środę czeka ich potyczka z Lechem II Poznań.

Rezerwy Kolejorza w tabeli II ligi zajmują 12. miejsce i zgromadziły do tej pory 37 punktów. „Stalówka” jest szesnasta z 34 „oczkami”. To mówi samo za siebie, jak ważna potyczka przed naszym zespołem.

Rezerwy Lecha Poznań w spotkaniach wyjazdowych odniosły trzy zwycięstwa, pięć spotkań zremisowały, a w sześciu poniosły porażkę. Wszyscy mamy nadzieję, że Lechici z Podkarpacia do Wielkopolski wrócą bez zdobyczy punktowej.

Nasze pierwsze spotkanie z Lechem II Poznań w tym sezonie zakończyło się remisem 2:2. Teraz wszyscy liczymy na zwycięstwo.

Mecz Stal Stalowa Wola – Lech II Poznań zaplanowany został na środę, 1 lipca. Spotkanie w ramach 29. kolejki II ligi rozpocznie się o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni