KOMUNIKAT KLUBU WS. DRUGIEJ TURY BADAŃ NA COVID-19

Stal Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna informuje, że wszystkie osoby przebadane na obecność wirusa SARS-CoV-2 po wykonaniu badań uzupełniających są zdrowe.

Po badaniach przesiewowych i uzupełniających u przebadanych osób nie stwierdzono wirusa SARS-CoV-2, co oznacza, że cała 50-tka z listy badanych jest zdrowa. W związku z powyższym „Stalówka” będzie mogła kontynuować przygotowania do środowego meczu z Olimpią Elbląg, z zachowaniem obowiązujących zasad i wyznaczonych norm bezpieczeństwa.

– Cieszy nas fakt, że wszystkie przebadane osoby z naszej 50-osobowej listy są zdrowe. Możemy teraz z „czystą głową” w pełni przystąpić do przygotowań związanych z organizacją najbliższego meczu wedle wytycznych z PZPN-u, a zawodnicy wraz ze sztabem kontynuować przygotowania do pojedynku z Olimpią Elbląg. – mówi Wojciech Fabianowski dyrektor sportowy Stali Stalowa Wola PSA.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni