KOMUNIKAT DLA MEDIÓW

W związku ze zbliżającym się powrotem pierwszej drużyny Stali Stalowa Wola do treningów grupowych informujemy, że zajęcia będą odbywały się bez udziału dziennikarzy, operatorów kamer, fotoreporterów i innych osób z zewnątrz.

Nadal istnieje możliwość przeprowadzania wywiadów oraz rozmów z piłkarzami i osobami ze sztabu szkoleniowego za pośrednictwem m.in. rozmowy telefonicznej lub z wykorzystaniem dostępu do internetu i odbycie wywiadu/rozmowy przy pomocy aplikacji np. messenger czy skype.

Przedstawiciele mediów klubowych, którzy przeszli dwutygodniowa izolację i zostaną poddani badaniom na koronawirusa, po uzyskaniu wyniku negatywnego będą pracowali przy pierwszej drużynie. W związku z tym zachęcamy do nieodpłatnego wykorzystywania materiałów foto oraz audiowizualnych publikowanych na oficjalnych kanałach klubu z podaniem ich źródła.

Podjęta przez Władze Klubu decyzja jest podyktowana względami bezpieczeństwa oraz troską o zdrowie każdego z 50-osobowej listy izolowanych i badanych osób.

Wszystkich przedstawicieli mediów prosimy o wyrozumiałość w tej nadzwyczajnej sytuacji mając przy tym przekonanie, że wprowadzone działania przyniosą oczekiwany efekt wobec którego będziemy mogli wspólnie przeżywać piłkarskie emocje związane ze wznowieniem rozgrywek piłkarskich drugiej ligi.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni