Kolejny sparing.

Trwają przygotowania naszego zespołu do rundy wiosennej. Stalowcy rozegrali już pierwszy mecz kontrolny w którym pokonali drużynę Pogoni Leżajsk 4:1. Po tym spotkaniu szkoleniowiec Stalówki pozytywnie wypowiadał się o grze piłkarzy, zaznaczając ich zaangażowanie i walkę na boisku. Pochwalił również m.in. Przemka Żmudę, który wrócił do treningów z drużyną po groźnej kontuzji.
Na jutro zaplanowano kolejny sparing. Tym razem zielono-czarni pojadą do Rzeszowa gdzie zagrają z Resovią. Mecz odbędzie się na sztucznej murawie, na stadionie przy ul. Wyspiańskiego 22. Początek spotkania o godzinie 16:00.
Do składu Stali dołączą nieobecni ostatnio Fabianowski, Czarny i Kachniarz. Najprawdopodobniej zabraknie jeszcze Kantora, który nadal nie jest w pełni gotowy do gry.
Życzymy powodzenia i kolejnej wygranej w tym roku.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni