Kolejny sparing za nami.

Dzisiaj o godzinie 12 w Dębicy Stal rozegrała mecz kontrolny z liderem pierwszej ligi-Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Stal przegrała 2:0. W „Stalówce” zabrakło narzekających na urazy Michała Bogacza i Michała Czarnego oraz chorych Radosława Mikołajczaka i Dawida Kałata. Do gry wrócili już Damian Łanucha i Łukasz Sekulski. Sprawdzany był ponownie młodzieżowiec: Kamil Jakubowski (Stal Rzeszów).
Po pierwszej połowie spotkania 1:0 prowadził zespół z Niecieczy. Bramkę straciliśmy w pierwszym kwadransie gry z rzutu wolnego. W tym okresie przeważał na boisku lider I ligi, który mocno zaatakował. Później gra wyrównała się i śmielej zaatakowali zielono -czarni ale nie przyniosło to żadnej klarownej sytuacji bramkowej. Po przerwie i zmianach w składzie znowu więcej z gry mieli zawodnicy z Niecieczy ale nie stworzyli 100 % sytuacji bramkowej. Stalowcy również próbowali atakować ale bez skutku. Gol na 2:0 padł po rzucie rożnym i błędzie w kryciu.


Stal Stalowa Wola 0-2 Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Adrian Paluchowski 7, Dawid Sołdecki 52.

Składy:
Stal I: Wietecha(75 Drzymała), Żmuda, Bartkiewicz(75 Kloc), Kachniarz/Wrona, Kowalski, Giel/Łanucha, Argasiński(60 Stelmach), Michałek/Kantor, Mistrzyk/Sekulski, Jakubowski(60 Tur), Płonka.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Sebastian Nowak (46 Adrian Olszewski) – Patryk Fryc (60 Peter Maslo), Jakub Czerwiński (46 Krzysztof Kaczmarczyk), Bartosz Kopacz, Dariusz Jarecki (60 Adrian Chomiuk) – Kamil Włodyka (60 Dawid Kamiński), Dawid Sołdecki, Dalibor Pleva (75 Wiktor Płaneta), Tomasz Foszmańczyk (36 Mateusz Janeczko), Jakub Biskup (60 Jakub Wróbel) – Adrian Paluchowski (60 Emil Drozdowicz).

sędziował: Paweł Kantor (Dębica).

W sobotę Nasza drużyna rozegra na wyjeździe mecz kontrolny ze Stalą Rzeszów.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni