Kolejny sparing Stali.

Dzisiaj o godzinie 12:30 na sztucznym boisku w Łęcznej Stalówka rozegrała kolejny mecz kontrolny. Przeciwnikiem zielono-czarnych była pierwszoligowa Bogdanka. Trener Kalita zabrał na mecz 19 piłkarzy.
Do treningów z pełnym obciążeniem wrócili już Getinger i Popielarz. Obydwaj wystąpili na boisku. W Łęcznej zobaczyliśmy również Argasińskiego i Sałka. W zespole zabrakło natomiast Wojciecha Reimana, który doznał złamania kości śródręcza podczas sparingu ze Stalą Mielec. Kontuzję stawu skokowego ma Dydo. Rehabilitację przechodzą Komada i Demusiak.

Stal wystąpiła w składzie: Wołoszyn, Bartkiewicz, Żmuda, Bogacz, Czarny, Horajecki, Kachniarz, Łanucha, Widz, Mikołajczak, Fabianowski. Po przerwie: Getinger, Juda, Popielarz, Sikorski, Argasiński, Kantor.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni