Kolejne sparingi.

To będzie intensywny tydzień dla piłkarzy Stali. Na swoich obiektach rozpoczną obóz dochodzeniowy, rozegrają też trzy sparingi: z Wisłą Sandomierz we wtorek o godzinie 11 na boisku w Ożarowie, w środę o godzinie 18 z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim i w sobotę ze Stalą w Mielcu o godzinie 11. W minioną sobotę stalowowolski zespół rozgrywał mecz kontrolny z Unią Tarnów w Woli Chorzelowskiej, wygrywając 3:1. Danko Kovacević to zawodnik, który w wygranym meczu z Unią Tarnów strzelił dwie bramki.

– Ten zawodnik zaprezentował się pozytywnie, ale już go u nas nie ma – mówi Jaromir Wieprzęć, trener Stali Stalowa Wola. – Z tego co się dowiedziałem, pojechał na testy w jednym z pierwszoligowych zespołów. Grał też z Unią sprawdzany przez nas młodzieżowiec Adrian Chłoń, pozytywnie zaprezentował się nasz wychowanek Przemek Stelmach i będzie zgłoszony do rozgrywek wiosennych w drugiej lidze. Może też wrócić do nas z Krosna Mateusz Rutyna, chłopak z rocznika 1997 – dodaje szkoleniowiec.
Jutro i w środę w meczach kontrolnych mają wystąpić kolejni młodzieżowcy, którzy mają pojawić się na testach. Pozyskanie młodzieżowca to w tej chwili priorytet dla sztabu szkoleniowego.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni