kl.O. Efektowne zwycięstwo rezerw w Kłyżowie

Rezerwy Stali Stalowa Wola pokonały w wyjazdowym spotkaniu San Kłyżów 6:2.

W niedzielne popołudnie rezerwy Stalówki prowadzone przez Marka Kusiaka mierzyły się w wyjazdowym spotkaniu z Sanem Kłyżów. Rywale plasowali się w środkowej części tabeli, ale na własnym boisku triumfowali pięciokrotnie i tylko raz schodzili z murawy pokonani.

Mecz dobrze rozpoczął się dla naszego zespołu bowiem po pierwszych dwudziestu minutach prowadziliśmy już 2:0. Gole dla naszych rezerw zdobyli Fedejko i Ziółkowski. Wydawało się, że do przerwy utrzyma się wynik, lecz w końcówce niefortunnie interweniował Krajanowski pakując piłkę do własnej bramki.
Po zmianie stron dominowały nadal nasze rezerwy. Kwestią czasu były kolejne gole. W drugiej odsłonie zawodów zielono-czarni zdobyli jeszcze cztery bramki. Do siatki Sanu po dwa razy trafiał Maj i Myszogląd. Gospodarze odpowiedzieli tylko raz i rezerwy mogły cieszyć się z kolejnej wygranej, która pozwoliła zmniejszyć straty do prowadzącego Sokoła Kamień.

San Kłyżów – Stal II Stalowa Wola 2:6 (1:2)

bramki: Krajanowski (sam), Cichoń – Myszogląd 2, Maj 2, Ziółkowski, Fedejko
Stal II: Wietecha – Krajanowski, Fdejko, Naslyan, Omuru (65. Maj), Stelmach, Książek, Iskra, Ziółkowski, Szifer, Myszogląd

WYNIKI / TABELA

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni