Karty Kibica i karnety już dostępne.

Zarząd klubu uprzejmie informuje iż można już wyrabiać Karty Kibica . Sprzedaż kart od czwartku – 20.03. Karty wyrabiamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00 w budynku MOSiR – pokój 114 na pierwszym piętrze.  Wszystkich kibiców prosimy o wyrabianie kart przed terminem meczu ze Zniczem, który rozegrany zostanie w piątek – 04.04. o godzinie 16:00. Ułatwi to zakup biletu i wstęp na obiekt.

Cena Karty Kibica to 12 zł . Karta ważna będzie do 31.12.2015 r.  Karta ważna jest tylko z dowodem tożsamości. Istnieje możliwość zakupu karnetu na rundę wiosenną. Stal rozegra przy ul. Hutniczej jeszcze 6 spotkań ligowych. Koszt karnetu to 50 zł. Karnet plus Karta Kibica – 62 zł. Zachęcamy do wyrobienia Karty Kibica , która pozwoli nabyć tańszy bilet wstępu na mecz oraz do zakupu Karnetów..

Ceny biletów na mecze ligowe Stali w Stalowej Woli:

Bilet z Kartą Kibica  –  10 zł ;

Bilet bez Karty Kibica – 14 zł;

Kobiety i dzieci  –  5 zł.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni