Kaliska wyprawa Stalówki

Już w sobotę zielono-czarnych czeka kolejny trudny ligowy mecz. Nasz zespół uda się do Kalisza na pojedynek z miejscowym KKS.

 

Nasi sobotni rywale w bieżących rozgrywkach plasują się na szóstej pozycji z dorobkiem dziesięciu oczek. Na własnym obiekcie KKS w tym sezonie wygrał dwa spotkania, a jedno na inaugurację przegrał. W ostatnim spotkaniu drużyna z Kalisza przegrała w Łodzi z rezerwami ŁKS 0:3. Tym samym nasi rywale przerwali swoją serię czterech meczów bez porażki. Jako ciekawostkę należy również podkreślić, że sobotnia potyczka będzie pierwszym, bezpośrednim bojem obu ekip.

W Stali nastroje są nieco inne. Zielono-czarni zdobyli bowiem tylko pięć punktów, a w ostatnim spotkaniu musieli uznać wyższość Stomilu Olsztyn. Dla naszego zespołu będzie to też piąty wyjazdowy pojedynek w bieżących rozgrywkach. Na szczęście na sobotni bój wraca do składu zawieszony w poprzedniej potyczce za nadmiar żółtych kartek Łukasz Soszyński.

W Stali doszło również do roszad kadrowych. Z przyczyn osobistych kontrakt za porozumieniem stron rozwiązał Tomasz Kołbon. Zespół wzmocnił z kolei Damian Urban, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Hutnika Kraków. Nasza drużyna z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej, lecz brakuje tylko goli.

KKS 1925 Kalisz – Stal Stalowa Wola
02.09.2023 godz. 20
Kalisz ul. Łódzka 19
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni