Już w środę mecz z Cracovią.

Piłkarze Stali zagrają w środę z Cracovią Kraków!

W najbliższą środę o godzinie 17 piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola rozpoczną spotkanie w pierwszej rundzie Pucharu Polski na własnym stadionie z beniaminkiem ekstraklasy, Cracovią.

Na ten mecz bilety kosztować będą 10 złotych, kobiety zapłacą tylko 5 złotych. Do nabycia będą też w kasach karnety na rundę jesienną w drugiej lidze, w cenie 70 złotych, przy czym karnet będzie upoważniał również do wstępu na spotkanie z Cracovią. Warto przyjść odpowiednio wcześniej na środowy mecz, by spokojnie kupić bilet czy karnet i móc bez przeszkód od początku obejrzeć pucharowe spotkanie. Do nabycia będą też karnety VIP, w cenie 200 złotych-w tym wjazdówka na stadion.

Jak nas zapewnił dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli, Andrzej Chmielewski, ponownie na pucharowy mecz w Stalowej Woli ma zostać wypożyczony przez MOSiR od jednej z firm niezbędny na stadionie monitoring. Dyrektor ma też postarać się o monitoring na całą rundę jesienną w drugiej lidze, a nowy sezon rusza już 27 lipca. Wtedy Stal zmierzy się u siebie z Limanovią Limanowa.

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni