Już w sobotę Stal zagra z Rakowem.

Przed Nami 14. kolejka spotkań o mistrzostwo II Ligi.
Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na mecz pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Rakowem Częstochowa. Spotkanie to rozegrane zostanie już w sobotę-22.10 o godzinie 15.00 na stadionie MOSiR przy ul. Hutniczej.
Wstęp na ten mecz będzie bezpłatny.
Jest to impreza masowa i obowiązuje identyfikacja osób w niej uczestniczących. W związku z koniecznością pobrania w kasie darmowego biletu, apelujemy do Kibiców o wcześniejsze przybycie.

Bezpłatne bilety będą dostępne wyłącznie w kasach przy stadionie, w dzień meczu od godziny 13:00 !!!

Do kas po darmowe bilety imienne udają się sympatycy NIE POSIADAJĄCY KART KIBICA.
Wszyscy, którzy Kartę Kibica mają idą prosto do bram wejściowych.

Stal po trzech wygranych z rzędu w ostatnim spotkaniu doznała porażki z Legionovią w Legionowie 1:0. Po 13. jesiennych kolejkach piłkarskiej drugiej ligi zielono-czarni zajmują 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów. W drużynie Stali kolejny raz zabraknie Mohameda Sabe, który w meczu z Kotwicą ukarany został czerwoną kartką i w konsekwencji został odsunięty od 4 kolejnych meczy. Jest to spore osłabienie dla zespołu.
Do Stalowej Woli przyjeżdża wicelider tabeli. Raków w 13 meczach zdobył 27 punktów i jesienią nie doznał jeszcze smaku porażki. Częstochowianie tracą dwa oczka do rewelacyjnego beniaminka-Odry Opole. Podopieczni Marka Papszuna nie wygrali jednak już od trzech kolejek. Raków zdobył w trzech meczach 3 punkty remisująć kolejno z Błękitnymi w Stargardzie 2:2, Olimpią Zambów w Częstochowie 1:1 i Kotwicą w Kołobrzegu 2:2. W drużynie gości zobaczymy dwóch byłych zawodników Stali: Tomasza Płonkę oraz Przemysława Oziembałę. „Ozi” zdobył w tym sezonie już 4 bramki, natomiast „Płona” tylko raz trafił do siatki rywali (PP Raków-Wisła Puławy).
Szykuje się ciekawe widowisko sportowe w Stalowej Woli.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni