Już w sobotę Stal zagra z Olimpią.

Przed Nami 10. kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi. Szykuje się ciekawe widowisko sportowe na stadionie MOSiR przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli. Dwie drużyny powalczą o wydostanie się ze strefy spadkowej. Przeciwnikiem Stali będzie Olimpia Zambrów. Początek meczu w sobotę-24.09. o godzinie 16:00. Wszystkich sympatyków zapraszamy na to spotkanie.
Nastroje w Stalowej Woli nie są wesołe. Stalówka nie wygrywa i co najgorsze spada coraz niżej w tabeli. W 9 jesiennych spotkaniach piłkarskiej drugiej ligi zielono-czarni wygrali tylko raz i cztery razy zremisowali gromadząc zaledwie 7 punktów. Zespół zajmuje 17 miejsce w tabeli i ma jedynie punkt przewagi nad ostatnią drużyną.
Stal ma do rozegrania jeszcze 10 spotkań w tej rundzie. Do zdobycia jest więc sporo punktów ale potrzebne jest przełamanie. Już w sobotę podczas meczu z Olimpią będzie doskonała okazja do rehabilitacji za wysoką porażkę w Bełchatowie (5:1).
Olimpia to jeden z bezpośrednich konkurentów w walce o punkty w dolnej części tabeli. Dlatego trzeba ten mecz wygrać, wtedy zapanuje nieco więcej optymizmu. Zespół z Zambrowa po 9. kolejkach zajmuje 16 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 9 punktów. Zambrowianie na jesień również nie zachwycają formą, grają w kratkę ale zdołali wygrać dwa spotkania. Do tego dołożyli trzy remisy i doznali czterech porażek. W ostatnich 2 meczach Olimpia zdobyła 4 punkty wygrywając u siebie z Rozwojem 3:2 i remisując z Błękitnymi w Stargardzie 0:0.
.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni