Już jutro Stal -Znicz.

Przed nami 23 kolejka spotkań o mistrzostwo II Ligi Wschodniej. Po trzech meczach wyjazdowych zespół Stali wraca na Hutniczą by zmierzyć się ze Zniczem Pruszków. Początek spotkania w piątek-04.04. o godzinie 16:00. Wszystkich Kibiców serdecznie zapraszamy na to sportowe widowisko.

W tabeli stalowowolanie są na czwartym miejscu, z 36 punktami na koncie. Na wiosnę zielono-czarni grają w kratkę. „Stalówka” na inaugurację rundy pokonała u siebie Motor Lublin 3:2, następnie uległa Wiśle w Puławach 2:0, wygrała derby podkarpacia w Mielcu (0:1) i przegrała z Olimpią w Elblągu (1:0). 

Zespół z Pruszkowa dobrze radzi sobie w rozgrywkach. Żółto-czerwoni wygrali dwa z czterech spotkań i dwa zremisowali. W ostatniej kolejce podopieczni Roberta Kochańskiego podzielili się punktami na własnym boisku z Olimpią Zambrów (3:3). Znicz z dorobkiem 35 punktów jest na 5 pozycji w tabeli i jest bezpośrednim rywalem zielono-czarnych.
Bilans spotkań obu zespołów wypada zdecydowanie na korzyść Znicza. Z 13 spotkań drużyna z Pruszkowa wygrała 7, 3 razy górą była Stal i 3 razy był remis. Jeden z remisów padł na jesień w Pruszkowie gdzie było 2:2. Bramki w tamtym meczu zdobywali: Kopciński i Pieczara dla Znicza oraz Bogacz i Czarny dla Stalówki. Natomiast ostatnie dwa spotkania przy Hutniczej wygrywał Znicz, za każdym razem strzelając nam dwie bramki. Czas więc przełamać złą passę i zdobyć komplet oczek na własnym terenie.

Zapowiada się ciekawe, emocjonujące widowisko na stadionie MOSiR w Stalowej Woli.
Kibiców, którzy nie będą mogli oglądać meczu na żywo, zapraszamy na relację live portalu lajfy.com

Ceny biletów na mecze ligowe Stali w Stalowej Woli:

Bilet z Kartą Kibica  –  10 zł ;

Bilet bez Karty Kibica – 14 zł;

Kobiety – 5 zł;

Dzieci 7-14 lat-  5 zł.

Dzieci do lat 6 wstęp wolny. Dzieci powinny przebywać pod opieką dorosłego opiekuna i posiadać Kartę Kibica.

Wszystkich Kibiców zachęcamy do zakupu karnetu
na rundę wiosenną. Stal rozegra przy ul. Hutniczej jeszcze 6 spotkań ligowych. Koszt karnetu to 50 zł.
Karnet plus Karta Kibica – 62 zł.

Uprzejmie informujemy iż nadal można wyrabiać Karty Kibica.
W dzień meczu – piątek 04.04. Kartę wyrabiamy od 10:00 do 14:00 w budynku MOSiR a od 14:00 do 16:00 w kasach przy stadionie.

 

 

 

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni