Już jutro Stal-Rozwój.

Rozgrywki ligowe dobiegają końca. Do rozegrania zostało pięć kolejek.
Już jutro-środa 09.05. o godzinie 17:00 Stal zagra w Boguchwale z Rozwojem Katowice.
Zespół z Katowic po 28. rozegranych kolejkach zajmuje 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 37. punktów. Rozwój ma na koncie 10 zwycięstw, 7 remisów i tylko 11 porażek. W ostatniej kolejce podopieczni Michała Majsnera wygrali na własnym stadionie z Błękitnymi 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Marcin Kowalski.
Stal rozegrała 29 meczów w sezonie. W tabeli Nasz zespół jest na 15. miejscu a na swoim koncie ma 31 punktów . Po fatalnym początku rundy zielono-czarni spadli do strefy spadkowej i tracą 3 punkty do bezpiecznego miejsa w tabeli. Stal czeka trudna walka o utrzymanie do samego końca rozgrywek.
Stalowacy mają 7 zwycięstw, 10 remisów i 12 porażek. W ostatnim spotkaniu Stal zremisowała w Tarnobrzegu z Siarką 2:2.
Wrundzie jesiennej Stal Stalowa Wola przegrała w Katowicach 2:1. Bramkę dla Stali zdobył Adrian Dziubiński a  dla Rozwoju trafili jaroszek i Paszek.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni