Już jutro Stal- Motor.

W sobotę 20 kwietnia drugoligowi piłkarze Stali zagrają na własnym stadionie z Motorem Lublin. Początek spotkania o godzinie 16:00.
Dla naszej jedenastki jest to jeden z meczów o sześć punktów. Drużyna z Lublina jest naszym bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie w II lidze. Końcowy wynik jutrzejszej rywalizacji będzie miał duży wpływ na sytuację w tabeli. Oba zespoły potrzebują 3 punktów, remis nikogo nie zadowoli. Przy Hutniczej szykuje się więc emocjonujące widowisko.
Lubelski Motor w 20 rozegranych meczach zdobył 21 punktów i zajmuje 16 miejsce w ligowej tabeli. W 3 spotkaniach rundy wiosennej zespół doznał 2 porażek i raz podzielił się punktami z przeciwnikiem. W minioną środę Motor rozegrał w Lublinie zaległy mecz z Wisłą Puławy i przegrał 0:2. Podopieczni Piotra świerczewskiego są więc głodni zwycięstwa i z pewnością przyjadą do Stalowej Woli walczyć o komplet punktów.
Zielono-czarni po 20 kolejkach mają na koncie 22 punkty i plasują się na 15 miejscu w tabeli. Stalowcy na wiosnę zdobyli 4 punkty w 3 meczach. Wygrana z Concordią na inaugurację i remis z mocną Wisłą w Puławach mogły napawać optymizmem. Niestety w ostatnim spotkaniu nasz zespół musiał uznać wyższość Puszczy Niepołomice.
W naszym zespole w meczu z Motorem zabraknie pauzujących za kartki Wojciecha Fabianowskiego i Bartosza Horajeckiego, do składu wróci natomiast nieobecny ostatnio z powodu nadmiaru kartek Damian Łanucha.
W rundzie jesiennej Stal wygrała w Lublinie 0:2. Bramki w tamtym spotkaniu zdobywali Fabianowski i Kantor. Wszyscy liczymy na równie dobry występ naszej jedenastki na stadionie przy ul. Hutniczej.
Serdecznie zapraszamy sympatyków Stalówki na to spotkanie. Przypominamy, że kibice będą mogli zasiąść tylko na nowej trybunie „K” oraz w sektorze „B”.
Ceny biletów pozostają bez zmian: sektor B- 8 zł ; sektor K- 12zł.
Nadal do nabycia są karnety na rundę wiosenną: Sektor K- 80 zł ; Sektor B- 50 zł.

Przed meczem, przy zakupie biletu będą spisywane dane kibiców- imię , nazwisko i pesel. Prosimy przyjść odpowiednio wcześniej, by móc spokojnie zasiąść na swoim miejscu przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Obowiązek identyfikacji osób nakłada na organizatora Ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni