Już jutro mecz Stal-Olimpia.

Zaledwie cztery dni odpoczynku mieli piłkarze Stali Stalowa Wola przed pierwszym meczem 23.kolejki. Stalówka podejmie na swoim terenie Olimpię Zambrów.

Stal Stalowa Wola – Olimpia Zambrów, 24 marca, godz. 15:00

Zapewne nie tak wyobrażali sobie początek rundy wiosennej Kibice Stali Stalowa Wola. Stalówka zdobyła zaledwie jeden punkt w ramach trzech kolejek ligowych w tym roku.

Po 22. kolejkach Stal zajmuje 10 pozycję w tabeli z dorobkiem 29 punktów. Co prawda gospodarze jutrzejszego spotkania swoje mecze rozgrywali z drużynami z górnej części tabeli, a jedyny punkt uzyskali w pojedynku z rozpędzonym liderem. Niestety styl gry, jaki prezentują podopieczni trenera Andrzeja Kasiaka nie napawa optymizmem i wiarą na lepsze wyniki. Jeśli Stalówka chce odmienić swój styl, to musi to zrobić już jutro w pojedynku z Olimpią Zambrów.

Olimpia po 22. kolejkach zajmuje 12 lokatę z dorobkiem 25 punktów. Goście jutrzejszego spotkania wyraźnie podłamali się przegraną z Puszczą Niepołomice, co doskonale wykorzystał Znicz Pruszków, który w miniony weekend rozgromił Olimpię na jej terenie 4:0. Zambrowianie byli bezradni wobec dobrze dysponowanych tego dnia graczy Znicza i odnieśli zasłużoną porażkę.

Zatem jutro o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie zespołów, którzy liczą na przełamanie i odbudowanie formy z rundy jesiennej. Stalówka bardzo dobrze radzi sobie na swoim stadionie, gdzie przegrała zaledwie jedno spotkanie, natomiast w dziesięciu pozostałych meczach nie odniosła porażki. Tak, więc gospodarze będą chcieli wykorzystać atut swojego boiska i odnieść pierwsze zwycięstwo w tym roku.

W Stalowej Woli dojdzie do czwartego starcia pomiędzy tymi drużynami w ramach rozgrywek drugoligowych. Jesienią padł bezbramkowy remis na stadionie w Zambrowie.

0 zwycięstw Stali, 2 remisy i 1 zwycięstwo Olimpii.

Forma drużyn

Stal na swoim terenie rozegrała do tej pory 11 spotkań, gdzie zdobyła 20 pkt spośród 29 pkt.
5 zwycięstw, 5 remisów i 1 porażka – tak wygląda bilans gospodarzy na swoim terenie

Olimpia na wyjazdach rozegrała do tej pory 11 spotkań, gdzie zdobyła 12 pkt spośród 25 pkt.
3 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek – tak wygląda bilans gości na wyjazdach.

Typ redakcji: Remis.
Gospodarze będą chcieli wykorzystać atut swojego boiska i zdobyć pierwszy komplet punktów w tym roku. Zadanie będzie trudne, bo Stal stwarza sobie mało okazji strzeleckich. Jedyne dwie bramki w tym roku zdobył z rzutów karnych Damian Łanucha.

W obozie gości mobilizacja i chęć przełamania się po dwóch porażkach z rzędu. Olimpia chce zdobyć w Stalowej Woli co najmniej jeden punkty, gdyż za ich plecami czają się drużyny, które powalczą o utrzymanie. Jeśli Zambrowianie przegrają ze Stalówką, to mocno skomplikują swoją sytuację w tabeli. Zatem my stawiamy na remis.

Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowych i telewizyjnych NA ŻYWO z tego spotkania:

Transmisje tekstowe:

http://www.lajfy.com/match/index/date/2016-03-24/id/172646

www.2ligapolska.pl

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni